کسب درآمد

میتونی تو سایت خانه سورس اندروید  به عنوان فروشنده ثبت نام کنی

و پنل فروشندگی دریافت کنی

با سهم ۸۰ درصد

همین الان فروشندگی رو شروع کن

قوانین فروشندگان :

پنل حرفه ای:

با ثبت در سایت خانه سورس اندروید  و فعال سازی حساب فروشندگی خود پنل فروشندگی سایت در اختیارتان قرار میگیرد! و با بارگذاری محصولتان در این پنل به راحتی محصول خودتان را روانه بازار کنید!

سهم شما از هر فروش:

سهم شما از هر فروش ۸۰ درصد میباشد و درآمد شما بدون مالیات و هزینه های اضافی پرداخت میشود!

تسویه آنی:

تسویه حساب به موقع و آنی با فروشندگان با حداقل مبلغ ۵۰ هزار تومان.شما به راحتی میتوانید با گزینه تسویه حساب در پنل فروشندگی خود موجودی را تسویه نمایید!

توجه:

– فروشنده مسئول پشتیبانی کامل از محصول خود است برای انتشار محصول خود می
بایست درون پکیج پروژه در فایل آموزش راه اندازی اطلاعات تماس ( ایمیل یا
آی دی پیام رسان ها یا شماره تماس ، یکی از سه مورد کفایت می کند ) را
بگنجاند

خدمات و پشتیبانی:

۱- با توجه به بند ۱-۰ مندرج در بخش ویژگی ها و استاندارد ها صراحتا اورده شده است که ناشر پروژه ( فروشنده ) موظف به ارائه پشتیبانی کامل از محصول خود به خریداران است. کلیه پشتیبانی ها در بخش ” نظرات و دیدگاه ها “در صفحه همان محصول و همچنین از طریق اطلاعات تماس فروشنده که همراه پکیج دریافتی ارائه می شود صورت می پذیرد ، فروشنده دیدگاه های ثبت شده را با جزئیات کامل در پنل خود در اندروید ریور رویت میکند و موظف است به مشکلات خریداران و سوالات کاربران پاسخ دهد همچنین از طریق راه های تماسی که تعریف کرده است نیز موظف به ارائه خدمات پشتیبانی به کاربر است.

۲ – حق تغییر قوانین و قرارداد : خانه سورس اندروید این حق را دارد تا در هر زمان قوانین و قرارداد و ضمائم آن را تغییر دهد، ما سعی میکنیم تغییرات قانون را در پنل کاربری کاربران اطلاع رسانی کنیم اما هیچ مسئولیتی درقبال اطلاع رسانی نداریم و کاربر موظف است قوانین را به صورت مداوم برای اطلاع از تغییرات جدید مطالعه نماید.

تبصره ۱ –

بعد از ۴۸ ساعت پس از تاریخ هر تغییر قوانین درصورتی که کاربر به فعالیت خود ادامه داد به عنوان رضایت و پذیرش کامل قوانین تلقی می گردد.

۳ – ارائه پشتیبانی :پشتیبانی الزامی ترین و اساسی ترین استاندارد قانونی تعریف شده در قوانین خانه سورس اندروید  است که با مشی حمایت دوجانبه وضع شده است که با حمایت از خریدار و در نظرگرفتن و حمایت از حقوق فروشنده تعریف شده است . طبق تعریف آن در بند قانونی با عنوان تعاریف شرح داده شده که شامل ارائه پاسخ علمی ، مستند و منطقی به سوالات و مشکلات خریداران و رسیدگی تمام و کمال به آنها حین راه اندازی محصول است که خریدار در حین راه اندازی در صورت وجود ابهام یا سوال آن را از طریق دیدگاه های همان محصول با فروشنده محصول مطرح می نماید و فروشنده موظف به ارائه پاسخ و حل مشکل خریدار است.

  • تبصره۱ –  در صورت ارائه خدمات پشتیبانی ناقص و یا عدم اعتنا به پشتیبانی محصول و عدم پاسخ گویی در بیش از ۴۸ ساعت ، خانه سورس اندروید حق دارد بعد از اخطار (برای یک محصول / برای محصولات مختلف ) جریمه ای برای توسعه دهنده در نظر گیرد که شامل کسر درصدی  از موجودی حساب توسعه دهنده در پنل توسعه دهنده یا توقف فروش محصول تا کسر جریمه در صورت کم بودن موجودی حساب کاربری به منظور جبران خسارات انتقال تجربه منفی خریداران است. در موارد خاص و تخلف گسترده حساب فروشنده را بنا به صلاح دید به صورت موقت تعلیق و برای رفع تعلیق مبلغ ۴۰ هزارتومان به عنوان جریمه را با توجه به خسارات وارده از حیث انتقال تجربه منفی به خریداران  از توسعه دهنده دریافت و فروشنده موظف می باشد تا پشتیبانی فروش جاری خود را انجام دهد  و پس از آن خانه سورس اندروید  می تواند حساب وی را مجددا رفع تعلیق کند.
  • تبصره ۲ – درصورت بروز هرگونه تخلف سهوی یا عمدی از سوی فروشنده در زمینه فروش محصولات از جمله دور زدن قوانین و نقض همکاری ،ارائه اطلاعات غلط در حساب کاربری مسدود شده و در صورت وجود درآمد در حساب کاربری به دلیل ارائه اطلاعات غلط هویتی و تماس بلوکه خواهد شد و فروشنده قادر نخواهد بود در خانه سورس اندروید  فعالیتی داشته باشد.بند۱ : با توجه به مفاد تبصره ۱ و ۲ چنانچه حساب کاربری فرد متخلف تعلیق موقت یا دائم شد ، وی اقدام به ایجاد حساب دیگری در حانه سورس اندروید کند حساب جدید وی نیز به صورت دائم تعلیق شده و چنانچه تعلیق حساب اولیه وی موقت بوده باشد این تعلیق به دائم تغییر خواهد کرد و غیر قابل برگشت است.
    • تبصره۳ : با توجه به مفاد تبصره ۱ ، ۲ اگر فروشنده نتواند به مشتری پشتیبانی طبق قوانین ارائه دهد موظف است ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت کاری مبلغ خرید کاربر را به کاربر بازپرداخت کند که این استرداد وجه با کسر سهم فروش خانه سورس اندروید صورت می پذیرد.
    • بند ۱ : در صورتی که فروشنده ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری مبلغ را به خریدار با توجه به عدم پشتیبانی مسترد نکرد محصولی که فروش آن مورد تخلف عدم پشیبانی صحیح واقع شده به حالت توقف فروش تغییر وضعیت داده میشود.
    • بند ۲ : در صورتی که فروشنده اعتنایی به بازپرداخت وجه ننمود و پاسخی به تماس ها از سمت مارکت در بیش از ۷۲ ساعت کاری نداد حساب کاربری وی به صورت دائم متوقف می شود و امکان بازگشایی آن تنها در صورت بازپرداخت وجه خریداری شده به مشتری و همچنین امضای تعهد کتبی ارسالی از سمت مارکت جهت تضمین رفتار در راستای قانون و عدم تکرار ارائه مسائل مربوطبه عدم پشتیبانی یا پشتیبانی ناقص است.

تشدید برخورد در صورت تکرار مجدد :

فروشندگان باید توجه داشته باشد که بنا بر تعهد و شرایط فعالیت در خانه سورس اندروید  نمی توانند پشتیبانی محصول را رها کرده و یا به آن اعتنایی نداشته باشند زیرا در این صورت امکان فعالیت در خانه سورس اندروید  وجود نخواهد داشت و کلیه مواردی که بعنوان جریمه در نظر گرفته شدند تنها به منظور حفظ  چهارچوب تعهد کیفی ( SLA ) و ایجاد یک استاندارد مشخص و ثابت است. لذا موارد زیر به
عنوان تشدید جرائم لازم به ذکر است :

  • تبصره ۱ :در صورتی که حساب فروشنده به دلیل تاخیر بیش از ۴۸ یا ۷۲ ساعت کاری در پاسخ گویی به درخواست های پشتیبانی و سوالات پیش از خرید و بعد از خرید کاربران یک بار معلق شد و با امضای تعهد مذکور مجددا بازگردید یا طبق مفاد بالا مبلغی از حساب وی بلوکه شد ومجددا تخلف از سمت فروشنده رخ داد خانه سورس اندروید می تواند حساب کاربر را با درآمد های ایشان به صورت کامل بلوکه نماید و فروشنده دیگر نخواهد توانست در مارکت خانه سورس اندروید فعالیتی به عنوان فروشنده داشته باشد. در این شرایط فروشنده موظف است مبلغ خریداری شده که با کسر سهم فروش خانه سورس اندروید می باشد را به خریدار در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر ۴۸ ساعت کاری مسترد کند . طبیعی است در صورت عدم اعتنا به بازگردانی وجه خریداری شده به خریدار مارکت این حق را دارد ، از سوی خود و یا از سوی خریدار علیه فروشنده متخلف در دستگاه قضایی کشور طرح دعوا نماید و پیگیر خسارات وارد به مارکت شود خریدار نیز میتواند با طرح دعوا در دستگاه قضایی کشور پیگیر حقوق تضییع شده خود گردد . در این مورد مارکت کلیه همکاری لازم را با خریدار به عمل خواهد آورد.

قطع همکاری با فروشنده :

درصورتی که به هر دلیلی خانه سورس اندروید یا فروشنده همکاری خود را با یکدیگر قطع نمودند محصولات موجود در حساب کاربری فروشنده بعد از قطع همکاری به
حالت توقف فروش تغییر وضعیت پیدا می کند.

  • تبصره ۱ :درصورتی که فروشنده دیگری محصول مشابه ای را فارسی سازی و راستچین نموده باشد و یا محصول را به صورت اختصاصی طراحی و توسعه داده باشد با بررسی از سمت خانه سورس اندروید و بررسی صلاحیت فروشنده جدید به منظور احراز صحت فارسی سازی توسط فروشنده ویا صحت ارائه کامل محصول از سوی آن فروشنده و صلاحیت در ارائه پشتیبانی مطلوب ازسوی آن فروشنده ، محصول مشابه جدید جایگزین محصول تعلیق شده می گردد.

محصول کپی از سایت های ایرانی :

فروش محصول کپی از سایت های ایرانی در سایت خانه سورس اندروید یا حتی به صورت رایگان که صاحب اثر آن شخص دیگری میباشد جرم بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت و در صورت مشاهده پنل فروشندگی کاربر بسته خواهد شد. (فروش سورس هایی که از سایت های خارجی مانند گیت هاپ دانلود شده و توسط خود شما فارسی سازی شود بلامانع است و میتوانید برای فروش در خانه سورس اندروید ارسال کنید). – محصولات ارائه شده باید کاملا فارسی و می بایست محصول خود شما یا نسخه خریداری شده پریموم و لاینسس شده از مارکت های غیرایرانی باشد. در غیر اینصورت می بایست در صورت ارائه یک محصول از شخص / گروه / شرکت تابع ایران از ایشان اجازه نامه کتبی ارائه شود.

پیشنمایش محصول:

محصول غیر رایگانی که برای فروش گذاشته میشود باید پیشنمایش (به صورت فایل یا زنده ) داشته باشد تا کاربر با دقت کامل محصول را خریداری کند.

متن:

۱- توضیحات محصول میبایست نه خیلی کوتاه باشد و نه خیلی طولانی باشد . متن توضیحات میبایست حداقل ۳۵۰ کلمه و به صورت گویا و واضح باشد و ویژگی های محصول را به صورت کامل شرح دهد .
۲- در متن علاوه بر تکمیل فرم مشخصات محصول حتما باید اشاره کنید این آموزش / سورس / ابزار برای کدام محیط توسعه است.
۳- در متن توضیحات و یا همان صفحه محصول می بایست در زمان ارسال محصول در فرم یک پیشنمایش برای محصول خود ارائه دهید.
۴- در متن محصول حتما می بایست یک الی دو عدد تصویر بارگزاری کنید.
تبصره ۱ – برای اپلیکیشن و بازی ها میبایست بیش از ۲ اسکرین شات ارسال کنید.
تبصره ۲ – در صورتی که محصول شما آموزش است حداقل ۱ تصویر کفایت میکند.
تبصره ۳ – تصویر میتواند از خود محصول باشد یا ویژگی های کلیدی آن را به صورت تبلیغاتی شرح دهد
۵- در صورتی که محصول شما لایسنس های مختلفی دارد می بایست شرح امکانات هر لایسنس در متن موجود باشد.

فروشنده شو و کسب درآمد کن