خانه سورس اندروید
سورس اندروید
شناسه پست: 1576
بازدید: 788

سورس اندروید چیست ؟

سورس اندروید یک پروژه متن باز اندروید است که کاربران با استفاده از آن می توانند برنامه ها و ایده های خود را تکمیل نموده و برنامه مورد نظر خود را ساخته و انتشار دهند.

سورس چیست؟

سورس یک منبع کامل از یک برنامه ساخته شده است و برنامه نویس با استفاده از آن و همچنین به تکمیل و بروزرسانی آن می تواند برنامه ای را که در سر دارد پیاده سازی نماید.

سورس اندروید

به این صورت که سورس یک برنامه را که کاربردهای زیادی دارد از یک وب سایت خریداری می نماید و تنها با کمی ویرایش سورس خریداری شده را شخصی سازی کرده و به اسم خود آن را منتشر می نماید.

شاید به این فکر باشید که این کار از نظر اخلاقی درست نیست ولی سورس هایی که در وب سایت ها بفروش رسانده می شود با نظر مثبت نویسنده سورس بفروش رسیده و از نظر اخلاقی هیچ مشکلی ندارد.

کسب درآمد از ویرایش سورس ها:

بعضی از برنامه نویسان اندروید که آشنایی نسبتا خوبی به برنامه نویسی دارند سورس های خارجی را از سایت های اصلی خریداری و دانلود می کنند و آن را فارسی سازی کرده و با قیمت مناسب به فروش می رسانند و یا برنامه مورد نظر خود را در آن پیاده سازی کرده و در مارکت های اندرویدی به فروش می رسانند .

نکته:

به نظر بنده برنامه نویس های اندروید نباید وقت خود را برای برنامه نویسی تلف کنند و باید از سورس های آماده در برنامه نویسی بهره بگیرند و از کدهای آن ها استفاده کنند.

سورس اندروید

چرا که برنامه نویسی اندروید از ابتدا کار بسیار مشکلی است و در میانه راه برنامه نویسی از کدنویسی خسته می شود .

مگر اینکه برنامه نویسان بصورت تیمی بخواهند کار کنند و باز هم پیشنهاد بنده این است که از سورس های آماده در برنامه نویسی بهره بگیرند.

صحبت پایانی:

سورس یک ایده ای است که قبلا توسط یک برنامه نویس ارائه شده و شما که سورس را می خرید و از آن استفاده می نمایید در اصل ایده برنامه نویس قبلی را دزدیده اید و می خواهید از ایده ی او برای تکمیل نمودن ایده خود استفاده کنید.

از ایده دیگران نهایت استفاده را ببرید

ایده

سورس هایی که در خانه سورس اندروید بفروش می رسد می تواند شما برنامه نویسان را در تکمیل نمودن پروژه برنامه نویسی کمک کند و همچنین با کمی ویرایش این کدها می توانید برنامه مورد نظر و برنامه ای که در سر دارید را پیاده سازی نمایید و

همچنین قیمت بسیار مناسب محصولات در خانه سورس اندروید که در هیچ سایتی چنین قیمت هایی برای سورس های بسیار ویژه که در سایت موجود است پیدا نمی کنید …. وقت را از دست ندهید.

 

سورس اندروید چیست ؟

نویسنده

رهام راد  
دانشجوی کارشناسی ارشد نرم افزار - برنامه نویس اندروید - طراح صفحات وب